توو پاییز چی میچسبه؟ یه خواب روی تشک رویال

نحوه نگهداری از تشک

نویسنده: مدیریت سایت

نحوه نگهداری از تشک

تشک رویال

 

با توجه به تورم و افزایش قیمت مواد اولیه مورد احتیاج تشک ، و به دنبال آن افزایش قیمت تشک ، خانواده ها هزینه چند برابری نسبت به قبل برای تهیه تشک هزینه می کنند ، به همین دلیل بحث نگهداری و طولانی تر کردن عمر مفید تشک جزو دغدغه های مشتریان می باشد . لذا ما در این مقاله به نکات مهم اشاره می کنیم که  با رعایت آن میتوان کیفیت  تشک که برای استراحت تهیه کرده اید را تضمین نمود.

 

با نگهداری صحیح و مراقبت از تشک می توان سال ها کیفیت تشک را به خوبی حفظ کرد و از آن استفاده نمود.

 

اهمیت تمیز نگه داشتن تشک

اولین نکته درباره نگهداری و افزایش عمر تشک ، بحث تمیز نگه داشتن آن است. حفظ کیفیت تشک شما با نظافت آن ارتباط خیلی مستقیم دارد.

 

مورد بعدی استفاده از محافظ تشک بخصوص ضد آب بودن آن

 

تشک قابل شستشو به معنی معمول نمی باشد و رفع آلودگی از آن کار دشوار و بعضا نیاز به ابزار خاصی دارد ، به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم از محافظ تشک استفاده کنید.جهت تمیز نگه داشتن تشک می توانید در وهله اول از یک ملحفه تمیز استفاده کنید و یا اینکه محافظ تشک خریداری نمایید. ما در سایت در قسمت پد محافظ تشک 2 مدل پد معمولی در سایز های مختلف و پد ضد آب در اندازه های مختلف اشاره شده است .

 

 

نکته دوم درباره تمیزی تشک این است که سعی کنید زمانی که بعد از سپری نمودن یک روزو فعالیت زیاد به خانه برمیگردید ، مستقیم به تختخواب نروید و قبل از استراحت حتما به حمام رفته ، این کار باعث می شود تا غبارهای محیط و بعضا بوی بدن شما که ناشی از تعرق در طول روز است به تشک شما منتقل نشود.

 

 

یکی از نکات مهم محل قرارگیری تشک در تخت میباشد که می‌بایست از سطح صاف و بدون شیب در زیر تشک اطمینان حاصل شود.اجازه ندهید افراد دیگری از تشک شما استفاده کنند، لازم است به این میزان حساس باشید که تشک یک وسیله شخصی است ، مانند مسواک . همانطور که شما به هیچ وجه اجازه نمی دهید کسی از مسواک شما استفاده کند ، به همان اندازه هم نباید اجازه دهید فرد دیگری از تشک شما استفاده نماید.گاهی دیده می‌شود افراد به حیوان خانگی خود اجازه می دهند تا روی تشک بیاید ، این موضوع خط قرمز برای پاکیزگی تشک شماست. هرچقدر به حیوان خانگی تان علاقه مند باشید باز هم باید بدانید که بدن حیوانات دارای آلودگی هایی است که با هیچ شوینده ای پاکیزه نمی شود ، بنابراین ورود آنها به روی تشک شخصی شما ممنون است. اگر حیوان خانگی شما به تشک علاقه زیادی نشان می دهد می توانید یک تشک به ابعاد مورد نیاز آن سفارش دهید.

 

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .

 

تشک را بچرخانید

 

یکی از بهترین راهکار ها برای افزایش طول عمر تشک چرخاندن 180 درجه تشک میباشد. البته این کار را دو ماه یکبار انجام دهید و سعی کنید برعکس کردن تشک را هم 6 ماه یکبار در برنامه های کاری نظافت خود قرار بدهید.

 

از پریدن روی تشک خوداری نمایید فشار وارد شده ب یک نقطه از تشک، با شدت بالا باعث از بین رفتن کیفیت متریال استفاده شده در تشک خواهد شد.هنگام جابجایی تشک دقت فرمایید روی سطح زمین کشیده نشود و از ضربه و برخود به سطوح آن جلوگیری شود.

 

هرازگاهی تشک را در معرض نور خورشید قرار دهید؛ این عمل رطوبت اضافی ایجاد شده توسط استفاده کننده از تشک و یا رطوبت هوا را از بین میبرد و مانع از جذب و جمع شدن گرد و غبار در تشک میشود.شستشوی تشک ،برای این کار از محلول آب و صابون استفاده نمایید و قبل از استفاده، از خشک شدن سطح مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.

 

  ما این نکته ها را ذکر کردیم که شما عزیزان با رعایت نکات فوق طول عمر مفید تشک خود را افزایش دهید

 

تماس با کارشناس فروش