فروش ویژه به صورت نقد و اقساط با چک بدون بهره

تشک رویال

لیست نمایندگی های کارخانه رویال در سطح کشور

 

 

  • کرج ، فردیس ، سه راه حافظیه ، جنب اداره گاز -  گالری تشک رویال (الله وردی)
  • کرج ، فردیس ، سه راه حافظیه ، کوچه پامچال - گالری تشک رویال (الله وردی)
  • کرج ، خیابان امیری ، روبروی مبل صنوبر  - گالری تشک آیلین
  • کرج ، حصارک ، خیابان فروردین ، بین کوچه وحدت و تختی ، فروشگاه شایان
  • ارومیه ، فروشگاه فرهنگیان
  • خراسان جنوبی ، شهرستان طبس ، خیابان زرگر (پشت مسگرها) ، کالای خواب آرزو
  • قزوین ، چهارراه نادری ، کالای خواب پرستو - آقای قارسچی
  • شاهرود ، خیابان سعدی ، نبش کوچه 16 -نمایندگی تشک رویال

 

 

 

خواب یکی از مهم ترین اموری است که می بایست به صورت روتین وار انجام شود؛ اما خیلی از اوقات بسیاری از ما بعد از خواب احساس خستگی می کنیم و احساس خوبی نداریم! این اتفاق متاسفانه یکی از مشکلات رایج میان مردم است! یکی از بهترین روش ها برای حل این مشکل استفاده از یک تشک مناسب مانند تشک رویال است. شما می توانید برای داشتن خوابی آسوده، یک تشک بسیار خوب و مناسب را از فروشگاه تشک رویال خریداری کنید.

 

تشک رویال چ کمکی به روند خواب ما می کند؟

خواب یکی از مهم ترین مراحلی است که در طی شبانه روز برای ما انسان ها رقم می خورد. همه ما انسان ها به یک خواب کافی شبانه نیاز داریم تا بتوانیم صبح ها با انرژی کامل بیدار شویم و به کارهای روزمره خود برسیم؛ اما متاسفانه گاهی اوقات به دلایل مختلفی ما خواب شبانه خوبی نخواهیم داشت.

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند بر روی کیفیت خواب شبانه ما اثرگذار باشد، جای خواب ما است. در واقع، منظور ما بالشت و تشکی است که قرار است روی آن استراحت کنیم. تشک نقش بسیار مهمی در بهبود خواب ما دارد، مخصوصا اگر فردی بیماری خاصی مانند کمردرد داشته باشد، می بایست که حتما برای انتخاب یک تشک مناسب دقت داشته باشد.

تشک رویال از جمله بهترین تشک هایی است که در بازار کشور ایران وجود دارد. تشک های رویال در انواع مختلفی تولید می شوند. تشک طبی رویال و تشک فنری رویال، از جمله تشک هایی هستند که در فروشگاه تشک رویال به فروش می روند. هر کدام از این تشک ها برای افراد خاصی مناسب می باشند. به طور مثال اگر از کمردرد رنج می برید، تشک طبی برای شما بسیار مناسب است.

به هر حال خرید خوشخواب رویال این امکان را به شما می دهد تا بتوانید یک خواب عمیق و شبانه خوبی داشته باشید و در حین خواب شبانه خود به دلیل کمردرد و ... از خواب بیدار نشوید!

 

ارزان ترین تشک های رویال

تشک های رویال در مدل های مختلفی تولید و به بازار فروش تشک عرضه می شوند. بسته به نوع هر یک از تشک های رویال، قیمت تشک رویال نیز متفاوت خواهد بود. بعضی از تشک های رویال که به صورت سوپر فنری و ... تولید شده اند، قیمت بالاتری نسبت به تشک های معمولی کارخانه رویال دارند؛ اما خبر خوشی که برای شما خریداران تشک رویال وجود دارد این است که شما می توانید با هر بودجه ای که دارید، یک تشک خوشخواب رویال را خریداری کنید و از استفاده کردن از آن لذت ببرید.البته نباید از این نکته غافل شد که شما تنها زمانی می توانید از مزایای تشک رویال برخوردار شوید که بتوانید یک تشک اصل رویال را خریداری کنید! تشک های غیر اصل و غیر استاندارد رویال، نه تنها کمکی به شما نخواهند کرد، بلکه باعث بروز مشکلات زیادتری در بدن شما می شوند.

 

قیمت تشک رویال یک نفره

یکی از پرفروش ترین تشک های رویالی که در کارخانه های رویال تولید می شود، تشک های رویال تک نفره هستند. این تشک ها در سایزهای استانداردی تولید می شوند و دقیقا مناسب تخت های یک نفره می باشند. قیمت تشک رویال یک نفره بسته به نوع تشک، فنی و یا طبی بودن آن متفاوت است. ارزان ترین تشک های یک نفره رویال، تشک های یک نفره فنری هستند. حال اگر تشک یک نفره به صورت سوپر فنری تولید شده باشد، کمی قیمت بالاتری خواهد داشت.در نظر داشته باشید که هر چه قیمت تشک رویال تک نفره بیشتر باشد، معمولا مدت زمان گارانتی آن تشک هم بیشتر خواهد بود؛ اما ما این تضمین را به شما می دهیم که حتی ارزان قیمت ترین تشک های رویال آنقدر کیفیت خوبی دارند که تا سال های سال می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .

تشک رویال برای همه سنین

یکی از مزیت های اصلی تشک های رویال این است که این تشک ها در انواع مختلفی تولید می شوند که همین موضوع سبب می شود این تشک ها برای همه سنین مورد استفاده قرار گیرند. دو نوع اصلی تشک های رویال، تشک طبی رویال و تشک فنری رویال می باشند.تشک های طبی رویال بیشتر برای افرادی که سن بالاتری دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. این تشک ها کمی سفت تر از تشک های فنری هستند؛ اما این سفتی برای کمردرد بسیار عالی است.تشک های فنری و یا تشک های فنری طبی از جمله تشک هایی هستند که می توانند برای تمامی سنین مورد استفاده قرار بگیرند؛ اما بهتر است که این تشک ها برای افرادی که دارای کمردرد می باشند، مورد استفاده قرار نگیرند. این تشک ها نرم تر از تشک های طبی هستند و برای کودکان بسیار مناسب می باشند.

 

تشک رویال اصل سایت رسمی خرید

تشک رویال اصل، مزیت های بسیار زیادی دارد. احساس راحتی در حین خواب، درمان انواع کمردرد و زانو درد، جلوگیری از بیماری های مربوط به کمر و ... از جمله مزیت های اصلی تشک رویال اصل است.

 

این تشک ها به صورت کاملا اورجینال در فروشگاه تشک رویال اورجینال به فروش می روند. شما می توانید برای خرید تشک اصل رویال به صورت خرید مستقیم از کارخانه و خرید به قیمت عمده به فروشگاه تشک رویال اورجینال مراجعه کنید و با بهترین قیمت یکی از این تشک ها را خریداری کنید.

 

دلیل قیمت بسیار مناسب فروشگاه اورجینال رویال این است که این فروشگاه به صورت عمده تشک های رویال را تولید می کند و بدون واسطه و به صورت کاملا مستقیم به فروش می رساند. شاید بعضی از افراد تصور کنند که قیمت های این فروشگاه، غیر طبیعی است و ممکن است که تشک های فروشگاه اورجینال رویال اصل نیستند؛ اما تمامی تشک های این فروشگاه به صورت تضمین شده و با گارانتی به شما تحویل داده می شود. بنابراین، اگر بودجه کمی برای خرید تشک دارید و به همین دلیل هم از خرید تشک رویال منصرف شده اید، نگران نباشید! شما می توانید اقدام به خرید تشک رویال با قیمت درب کارخانه کنید و نگران کمبود بودجه خودتان نباشید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
تماس با کارشناس فروش