راهنمای خرید تشک رویال

نویسنده: مدیریت سایت
راهنمای خرید تشک رویال

اگر به دنبال خرید یک تشک جدید هستید، شاید چالش برانگیزترین چیز برای فهمیدن این باشد که از کجا شروع کنید. آیا به فروشگاه می روید یا آنلاین خرید می کنید؟ آیا گزینه‌های مقرون به صرفه را در اولویت قرار می‌دهید یا مدل‌های فانتزی؟ و در مورد اندازه، شکل، مواد و طراحی چطور؟ بله، خیلی چیزها را باید در نظر بگیرید، به خصوص اگر برای اولین بار است که برای تخت خواب خرید می کنید.

راهنمای خرید تشک رویال

در این مقاله مفید، قصد داریم دقیقاً نحوه انتخاب تشک مناسب را برای شما توضیح دهیم. ما می‌خواهیم در مورد انواع مختلف تشک‌ها، نحوه تشخیص اینکه چه حسی برای سبک خواب شما بهترین کار را دارد و خیلی چیزهای دیگر صحبت می‌کنیم! در پایان، من تضمین می کنم که دقیقاً می دانید چگونه تشک رویایی خود را پیدا کنید.

 

ما تصمیم گرفتیم مهمترین سوالاتی که باید هنگام خرید تشک رویال در نظر بگیرید را در این مطلب تقسیم بندی کنیم. سپس در هر بخش به شما پاسخ مفصل هر سوال را داده‌ایم. اگرچه این روش کمی متفاوت به نظر می رسد، اما یکبار برای همیشه شما را برای موفقیت در خرید آماده می کند. بنابراین، اجازه دهید با صحبت در مورد سن تشک شروع کنیم.

 

تشک شما چند ساله است؟

سن تشک شما می‌تواند نقش مهمی در تعیین نیاز به تشک جدید داشته باشد. به عنوان یک قاعده کلی، اگر بیش از 8 سال است که تشک قبلی خود را دارید، باید به فکر گرفتن یک تشک جدید باشید. این به هیچ وجه یک استاندارد تعیین شده نیست، اما معمولاً معیار خوبی برای بررسی تشک و تشخیص اینکه آیا هنوز کار خود را انجام می‌دهد یا خیر است.

در حالی که این اعداد برای تعیین طول عمر تشک شما مفید هستند، بهترین راه برای تعیین اینکه آیا زمان تغییر اوضاع فرا رسیده است یا خیر، گوش دادن به بدن خود است. آیا صبح با دردهای جدیدی از خواب بیدار می شوید؟ آیا در پیدا کردن یک موقعیت راحت در شب مشکل دارید؟ آیا متوجه فرورفتگی‌های جدیدی در تشک خود شده اید که با چرخاندن منظم تشک رفع نمی شود؟ اگر پاسخ شما به هر یک از این سوالات مثبت است، ممکن است وقت آن رسیده باشد که با تشک تخت خود خداحافظی کنید.

 

به چه استحکامی نیاز دارید؟

از آنجایی که ما قبلاً بحث در مورد استحکام را شروع کرده ایم، فکر کردم که ممکن است یک بخش کامل را به اندازه گیری اختصاص دهیم. به زبان ساده، سفتی به معنای سختی یا نرمی تشک است. در حالی که ممکن است پاسخ دادن به آن یک سوال ساده به نظر برسد، تعیین سفتی تخت و سفتی که فرد خوابیده، به آن نیاز دارد در واقع می تواند بسیار مشکل باشد. این به این دلیل است که احساس و استحکام تشک به تعاریف شخصی شما برای نرم، متوسط ​​و سفت و همچنین نوع بدن، وزن و اندازه خاص شما بستگی دارد.

این گفتگو می تواند با این واقعیت پیچیده تر شود که بسیاری از مصرف کنندگان پشتیبانی را با استحکام اشتباه می گیرند. تشک پشتیبان تشکی است که ستون فقرات را بدون ایجاد نقاط فشار در یک خط صاف قرار می دهد و می توان آن را روی یک تشک نرم، متوسط ​​یا سفت به دست آورد. استحکام فقط به "احساس" واقعی تخت اشاره دارد. به طور خلاصه، شما می توانید یک تشک حمایتی در سراسر طیف سفتی پیدا کنید.

 با در نظر گرفتن این موضوع، میانگین سطح سفتی ترجیحی برای افراد خوابیده بین 4 تا 7 از 10 است. همانطور که در بالا توضیح دادیم، برخی از خواب‌آوران بسته به موقعیت‌های خواب ترجیحی خود یا می‌خواهند در انتهای آن محدوده یا انتهای بالاتر فرو بروند.

 

شما چقدر وزن دارید؟

وزن فاکتور بزرگ دیگری است که باید در هنگام انتخاب تشک جدید در نظر گرفت زیرا فرو رفتن، در آغوش گرفتن، احساس، خنک شدن و حمایت از تخت می تواند به شدت تحت تاثیر وزن شما قرار گیرد.

 در واقع، بسته به وزن و نوع کلی بدن شما، ممکن است متوجه شوید که برای رفع نیازهای خواب منحصر به فرد خود به نوع خاصی از تشک نیاز دارید. بنابراین، من قصد دارم در چند دسته وزنی مختلف قدم بزنم تا نشان دهم که چه نوع تشک هایی ممکن است در هر کلاس بهترین عملکرد را داشته باشند.

 به عنوان مرجع، من آن را به افراد سبک (کسانی که 70 کیلو یا کمتر وزن دارند)، افراد معمولی (کسانی که بین 70 کیلو تا 90 کیلو وزن دارند) و افراد سنگین خواب (کسانی که 90 کیلو وزن دارند) تقسیم می‌کنم یا بیشتر.

 

چه نوع تشکی نیاز دارید؟

اکنون که برخی از مهم‌ترین عواملی را که باید در هنگام خرید تشک جدید در نظر بگیرید را بررسی کرده‌ایم، زمان آن رسیده است که دقیقاً به چه نوع تختی نیاز دارید. در ادامه، ما قصد داریم شما را با محبوب ترین گزینه ها آشنا کنیم. ما شرح خواهیم داد که آن‌ها چه هستند، چه احساسی دارند، و چه کسی ممکن است بیشتر دوست داشته باشد؟

 

 تشک های مموری فوم

تشک های مموری فوم عمدتاً با مموری فوم ساخته می شوند، ماده ای که به دلیل پاسخ آهسته به فشار و در آغوش کشیدن کانتور عمیق شناخته شده است. بنابراین، آن‌ها مقدار زیادی فشار را در نقاط حساس مانند شانه ها، باسن و کمر کاهش می دهند.

 مدل سوپر آویژ دابل پدار

 

یک اخطار جزئی در مورد مواد متراکم این است که تمایل به به دام انداختن و جذب گرمای بدن دارد. این می تواند یک مشکل بزرگ برای افرادی باشد که به طور طبیعی گرم می خوابند. اما امروزه، اکثر برندها با تزریق مواد مموری فوم خود با عوامل خنک کننده مانند مس، ژل یا گرافیت، این مشکل مزاحم را دور می زنند.

بهترین حالت: مموری فوم برای کسانی که می‌خوابند، بهتر است که بیشتر در تشک خود احساس کنند تا «روی» تشک. به خصوص تراورس های جانبی ممکن است از آغوش کانتورینگ عمیق مواد در هنگام فشار دادن به ساختار سود ببرند.

بدترین حالت:  فوم مموری یک ماده فوق العاده نرم است، بنابراین احتمالاً برای افرادی که معده می خوابند به اندازه کافی سفت نخواهد بود. اگر می خواهید حسی فوق العاده سفت از تشک خود داشته باشید، بهتر است از فوم مموری به طور کلی صرف نظر کنید.

 

مدل پاکت اسپرینگ دابل پدار

 

تشک لاتکس

بر خلاف مموری فوم، فوم لاتکس واکنش سریعی به فشار دارد، بنابراین فن‌آور و سرزنده است. همچنین یک ماده کاملاً طبیعی است، بنابراین می‌تواند برای خواب‌هایی که دوستدار محیط زیست هستند در جستجوی یک تشک ارگانیک مناسب باشد. به علاوه، به طور طبیعی خنک است، و آن را به عنوان یک گزینه خوب برای افرادی که گرم می خوابند مشخص می کند.

 

بهترین برای تشک لاتکس می تواند برای طیف وسیعی از خواباننده ها کار کند اما من به خصوص آن را برای خواب های ترکیبی دوست دارم. این افراد باید بتوانند به راحتی در اطراف حرکت کنند و موقعیت خود را تغییر دهند، بنابراین باید از جهش طبیعی فوم لاتکس بهره مند شوند و همانطور که در بالا ذکر شد، خواب های دوستدار محیط زیست احتمالا از ترکیب ارگانیک آن لذت خواهند برد.

تشک لاتکس

 

بدترین برای: اگر به کاهش فشار عمیق در شانه ها یا باسن نیاز دارید، لاتکس ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد. این ماده نرم و راحت است، اما شما را با همان آغوشی که از تشک مموری فوم دریافت می کنید، به شما نمی دهد.

 

تشک‌های فنری داخلی

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین تشک‌ها، تشک‌های فنری داخلی ، شناور، نگهدارنده و سفت هستند. این تخت‌خواب‌ها با بخش‌های بلند کویل‌های فولادی، برای افرادی که پس از فضای سنتی و «مدرسه‌ای قدیمی» بهترین کار را دارند.

بهترین حالت: تمایل داریم تشک‌های فنری داخلی را برای افرادی که نیاز به حمایت عمده دارند، از جمله افراد پشت خواب، شکم‌خواب‌ها و افراد سنگین‌تر توصیه کنیم. آن‌ها همچنین ممکن است برای کسانی که ساختار فوق العاده فنری را ترجیح می دهند به خوبی کار کنند.

 

 

بدترین حالت: تشک های فنری داخلی برای کسانی که نیاز به کاهش فشار دارند کار زیادی نمی کنند، بنابراین اگر با درد لگن، شانه یا کمر درد سر و کار دارید، ممکن است بخواهید نوع دیگری از تشک را در نظر بگیرید.

به بهترین تشک ما برای کمردرد ، بهترین تشک برای درد شانه و بهترین تشک برای دور کمر درد لگن نگاهی بیندازید تا بهترین تشک متناسب با نیازهای کاهش فشار خود را پیدا کنید.

 

تشک هیبریدی

یکی از جدیدترین انواع تشک ، تشک هیبریدی است که لایه های رویی فوم را با سیم پیچ ها یا فنرها ترکیب می کند تا فشار و تکیه گاه یک یا دو پانچ را کاهش دهد. تفاوت این تشک ها با مدل های فنری داخلی این است که حس متعادل تری دارند.

بهترین برای: تشک های هیبریدی می‌توانند برای طیف وسیعی از خواباننده ها به خوبی کار کنند، اما من تمایل دارم آن‌ها را برای خواب های پشت و خواب های ترکیبی توصیه کنم. این افراد باید هم از پشتیبانی اضافی این تخت ها و هم از جهش و تحرک آن‌ها قدردانی کنند.

بدترین برای: انواع مختلفی از تشک های هیبریدی در بازار وجود دارد که لزوما نمی توانم بگویم که برای کسی بد هستند. نکته کلیدی در اینجا این است که بر روی انواع فوم های مورد استفاده در لایه های بالایی تمرکز کنید؛ به عنوان مثال، تراورس های جانبی ترکیبی با مموری فوم می خواهند، در حالی که تراورس های پشتی ممکن است ترکیبی با لاتکس بخواهند.

 مدل سوپر آویژ دبل پددار

 

بودجه شما برای خرید تشک چقدر است؟

پس از بررسی همه این سؤالات مختلف، ما با یک سوال نهایی روبرو هستیم: بودجه شما چقدر است؟ هر خریدار قرار است پاسخ متفاوتی برای این سوال داشته باشد، اما مهم است که قبل از شروع جستجو در مورد آن فکر کنید. خوشبختانه، گزینه‌های فوق‌العاده ای در سراسر طیف پرداخت وجود دارد، بنابراین پیدا کردن تشکی که دوست دارید با قیمتی که نیاز دارید، نباید مشکلی ایجاد کند. با این حال، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

1. شما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید:

بنابراین، انتظارات خود را با بودجه ای که به آن کار اختصاص دادید تنظیم کنید و به یاد داشته باشید که تشک های زیاد و مناسب کیف پول شما وجود دارد.

2. نام برند:

گول تبلیغات پر زرق و برق را نخورید! فقط به این دلیل که نوع خاصی از تشک را می بینید که در همه جا ظاهر می شود به این معنی نیست که راحت است. به طور خلاصه، با کمپین های تبلیغاتی پریشان نشوید. در عوض، تحقیق خود را انجام دهید و روی نیازهای خواب خاص خود تمرکز کنید.

3. ضمانت نامه :

را ه های زیادی برای افزایش ارزش خرید تشک شما وجود دارد. یکی از ساده ترین آن ها این است که روی یک برند با ضمانت نامه فوق العاده محکم فرود بیایید. بسیاری از تشک های تخت در جعبه مجهز به گارانتی مادام العمر هستند. که تضمین می کند تخت شما در صورت آسیب دیدگی تعمیر یا تعویض می شود. چاپ ریز را بخوانید تا دریابید که طول عمر واقعی تشک شما چقدر می تواند باشد.

3. خرید در حوالی تعطیلات:

 اگر با بودجه بسیار سختی روبرو هستید، خرید در تخفیفات را توصیه می کنم. بیشتر برندهای تشک فروش زیادی را در حوالی روز تعطیل مانند اعیاد و ولادت ها برگزار می کنند، بنابراین چشمان خود را برای تخفیف ها و تخفیف های ویژه باز کنید.

کلام آخر

اگر بخواهیم در حین تلاش برای یافتن تشک رویاهایتان یک توصیه به شما ارائه دهیم، آن این است که همه توجه‌تان را روی چیزی که به طور خاص به آن نیاز دارید متمرکز کنید. این یک نیاز مهم شخصی است، بنابراین به عواملی که برای شما مهم هستند و نحوه خوابتان توجه کنید. اگر این کار را انجام دهید، شک نداریم که بر روی تشکی فرود خواهید آمد که کاملاً برای شما مناسب است و از خوابیدن روی آن لذت خواهید برد.

 

 

 

تماس با کارشناس فروش