برای مشاهده لیست قیمت تشک رویال کلیک کنید

تشک میهمان و کاربرد آن

نویسنده: مدیریت سایت

 تشک میهمان و کاربرد آن

تشک رویال

از دیگر محصولات جدید نمایندگی تشک رویال تشک های مهمی باشد یک تشکل قابل حمل و نقلی آسان که به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید جنس این نوع از تشک های مهمان از جنس پنبه بوده و قابلیت شستشو را دارد به دلیل سبک بودن این قبیل است و شرکت‌ها و استقبال بالایی برای این تشک شده است و هر روز بر طرفداران این تشک افزوده می‌شود از این تشک های مهم آن می توانید برای خود و مهمان‌های عزیزتان استفاده نمایید تشکهای مهمان در طرحها و مدل های مختلف تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است استفاده از تو شرکتهای مهمان خبر شده است که دیگر کمردرد نگیرید این تشکل ها قابلیت و کاربرد بالایی داره پارکین خیر و ضد آلرژی این باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشد.
 

 

تشک مهمان ˛ تشکی قابل حمل و جهت استفاده بر روی زمین است که شبیه تشک های سنتی است که از جنس پنبه تهیه می شدند ولی با این تفاوت که تشک های امروزی از جنس الیاف و اسفنج هستند . برتری این تشک ها نسبت به تشک های سنتی قابلیت حمل  و سبک بودن آن هاست که استفاده از آنها را راحت تر می کند ˛ همچنین فضای کمی را در خانه اشغال می کنند که این موضوع برای خانه های کوچک امروزی یک مزیت محسوب می شود.  این تشک ها در منزل و یا ویلا برای پذیرایی از تعداد بالای مهمان کاربرد دارد˛ علاوه بر آن برای سفر مناسب است زیرا علاوه بر سبک بودن کاورهایی دارد که جابه جایی آنها را راحت تر می کند.از مزیت دیگر این تشک ها نسبت به تشک های سنتی می توان به قابلیت شست و شوی آنها اشاره کرد . این تشک ها با توجه به حجم کم و بسته بندی های زیبا مورد توجه خانم ها برای جهیزیه هستند.گروه تولیدی صنعتی رویال  با توجه به نیاز مشتریان در کنار محصولات دیگر خود تشک مهمان هم  تولید می کند . تشک های مهمان تولیدی شرکت رویال˛ از الیاف هالو با تراکم بالا تولید می شود و علاوه بر آن از الیاف ترموفیوز در کنار آن استفاده می شود که علاوه بر نرمی و حفظ حجم تشک به مرور زمان خاصیت ضد حساسیتی به آن می بخشد. علاوه بر آن در تشک مهمان های رویال از پارچه اکوتکس حوله ای استفاده شده است که خاصیت ضد حساسیت˛ ضد تعریق و آنتی باکتریال دارد که خواب راحت و لذت بخشی را برای فرد رقم زده و علاوه بر آن مانع از ایجاد حساسیت های پوستی و یا کمردرد می شود.

 

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .

تشکهای مهمان رویال در کاورهای صادراتی  قرار دارند که علاوه بر قابلیت حمل و نقل آسان ˛ ظاهر شیکی دارند و پاسخ گوی نیاز مشتریان است. این تشک ها علاوه بر کیفیت فوق العاده از قیمت مناسبی برخوردارند . برای سفارش این محصول کافیست با یکی از شعبات رویال تماس برقرار کنید تا محصول را به صورت غیر حضوری هم تحویل بگیرید .تشکهای مهمان امروز در هتل ها خانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و بیشتر خانواده‌ها برای دادن جهیزیه عروس از تشک های محرم آن استفاده می نمایند بسته‌بندی مناسب این تشکل باعث شده است که بسیاری از خریداران تشکهای مهمان خود را از نمایندگی تشک رویال خریداری نمایند از مهمترین ویژگی های تشک ارمان و مسافرتی شامل موارد زیر می باشد تا شقایق سفری ما کاملاً ضد حساسیت قابل حمل به سبک می باشد تشک مهمان ضد رطوبت ضد باکتری ضد آلرژی بوده تشکهای مهمان با برند رویال جای کمتری را نسبت به سایر تشکهای طبی فنری اشغال می‌نمایند کیفیت الیاف به کار رفته در تشک های مهمان کاملاً درجه یک و از مواد اولیه با کیفیت می باشد.

 

جهت خرید تشک مهمان کلیک کنید

تماس با کارشناس فروش