برای مشاهده لیست قیمت تشک رویال کلیک کنید

ویژگی های تشک طبی فنری

نویسنده: مدیریت سایت

ویژگی های تشک طبی فنری

تشک رویال

انتخاب نمودن یک تشک که متناسب با سلیقه شما می باشد کمی سخت بوده وممکن است در هنگام خرید دچار مشکل بشوید که چه نوع تشکی را باید خریداری نمایید که متناسب با شرایط جسمی شما باشد نمایندگی تشک رویال توانسته با تهیه انواع مقاله در مورد تشک های طبی و طبی فنری این امکان را برای شما فراهم نماید تا با مطالعه این مقالات تشک مورد نیاز خود را به درستی انتخاب و آن را خریداری نمایید ما توانسته این هر تشک را به صورت کلی همراه با ویزگی های آن مورد تحلیل و بررسی قرار بدهیم و از لحاظ پزشکی نیز سعی نموده ایم بهترین تشک ها را به شما معرفی نماییم

 

 

تشک طبی فنری تشکی است که در هسته اصلی آن از فنر استفاده شده است . برخلاف تشکهای طبی که سفت می باشد˛ نرمی و انعطاف پذیری دارد . بنابراین مناسب افرادی است که علاقه به خوابیدن روی تشک های نرم دارند . تشک های طبی فنری در دو نوع فنر متصل(پیوسته) و فنر منفصل(جداگانه) ساخته می شوند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند.

 

هسته اصلی تشکهای فنر متصل (فنر پیوسته) فنر هایی است که به صورت رشته های مارپیچی و در هم تنیده شده به فریم فلزی تشک متصل شده اند. نوع فنر ها میتواند درشت و یا میکرو باشد که از مزایای تشک فنر میکرو کاهش ارتعاشات تشک و نرمی کنترل شده و علاوه بر آن افزایش درجه طبی بودن تشک می باشد. تشک های با فنر متصل نرمی زیادی دارند و از معایب آنها می توان به ایجاد ارتعاش در زمان استفاده از تشک و گود افتادگی به مرور زمان اشاره کرد.

 

در تشک های فنر منفصل یا فنر پاکتی فنر ها جداگانه درون پاکت هایی قرار می گیرند. این امر موجب می شود که ارتعاشات تشک در زمان استفاده کم شده وتشک علاوه  بر نرمی درجه طبی بالاتری داشته باشد و حمایت بیشتری از ستون فقرات فرد داشته باشد . این امر موجب می شود که وقتی به تشک فشار وارد می شود ˛نقاط دیگر تشک جا به جا نشود و ارتعاشات تشک به نقاط دیگر منتقل نشود این موضوع در تشکهای دونفره اهمیت بیشتری می یابد ˛زیرا تکان خوردن یک نفر باعث بیدار شدن نفر دوم می شود. تشکهای فنر منفصل وزن و قیمت بالاتری نسبت به تشکهای فنر متصل دارند.

 

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .

از مواد دیگری که در تشک های طبی فنری استفاده می شود˛ اسپان باند و الیاف ویژه ˛اسفنج و ریباند است. تشک های رویال علاوه بر استفاده از بهترین متریال و فنرمیکرو در ساخت تشک های طبی فنری مجهز به یک ام فولادی  هستند که مانع از گود افتادن لبه های تشک در اثر استفاده مکرر می شود  علاوه بر آن دارای کپسول هوا می باشد که مانع از زنگ زدگی در فنر ها می شود.

 

برند رویال محصولات طبی فنری خود را با کیفیت منحصر به فرد و در ضخامت های مختلف و از یک تا 10 سال ضمانت تولید می کند که پاسخ گوی نیاز های متفاوت مشتریان می باشد. کافیست برای خرید درخواست مشاوره دهید تا کارشناسان مجرب رویال شما را در انتخاب درست راهنمایی کنند.

تمامی تشک های طبی و فنری دارای گارانتی معتبر بوده و شما با خیال راحت می توانید با کمترین هزینه یک تشک مناسب را برای خود خریداری نمایید تشک های طبی فنری یک انتخاب مناسب برای افرادی می باشد که دارای کمر درد بوده و می خواهند در هنگام خوابیدن در تشکی بخوابند که نرم می باشد هسته مرکزی این تشک را فنر تشکیل داده بنابراین یک تشک کاملا نرم می باشد و اندازه های تک نفره و دو نفره در اختیار خریداران قرار داده شده است موارد اولیه بکار رفته در این تشک ها از بهترین مواد و پارچه می باشد.

 

 

تماس با کارشناس فروش