تشک هتلی

نویسنده: مدیریت سایت

تشک هتلی

تشک رویال هتلی

فروش ویژه تشک های رویال

 

منسوجات هتلی

همیشه هتل ها سرآمد بهترین های کالای خواب بوده اند. حتی هتل ها را با تشک های خوابشان می شناختند مثل هتل هیلتون یا ماریوت!

یکی از مهمترین مواردی که برای مهمان شما در هتل بسیار مهم است، کیفیت خواب و آرامشی است که  در طول سفر نیاز دارد. بخشی از این آرامش از امکانات محل اقامت که امروزه بیشتر هتل ها هستند حاصل می شود.

 

 تشک هتلی

بیشترین چیزهایی که یک مهمان هتل در مدت اقامت خود در هتل با آنها در ارتباط است سرویس خواب و حمام آن است.

احتمالا مهمان ما در اتاقش در هتل بیشترین زمان را خواب خواهد بود البته درصورتی که روی تشک آن بتواند بخوابد.

پس خرید تشک هتلی مناسب یک المان مهم برای هتلداران و مدیران هتل هاست!

بالش هتلی

داشتن یک تشک عالی بدون وجود بالش های بی نظیر بی فایده خواهد بود پس از کنار خرید بالش به آسانی نگذرید.

یک بالش مناسب باید میزان مناسبی از سفتی داشته باشد که مطلوب مهمان شما باشد. خرید بالش هتلی کار بسیار سختی است باید بتوانید بهترین ها برای خرید بیابید.

تخت باکس هتلی

سرویس خواب شما شما با یک تخت باکس هتلی کامل خواهد شد. پیشنهاد می کنیم از باکس هایی بخرید که اسکلت فلزی دارند که عمر بلند مدتی دارند.

می توانید برای خودتان از رنگ ها استفاده کنید و طبق طراحی داخلی خود باکس هتلی چرمی یا پارچه با رنگ های مختلف سفارش دهید.

محافظ تشک هتلی

یکی از جدیدترین محصولاتی که در حوزه منسوجات هتلی به بازار عرضه شده است محافظ تشک هتلی است. به دلیل اینکه مهمانان بسیار متفاوت هستند و سلامتی و پاکیزگی برای آنها بسیار مهم است باید از محافظظ های تشک ضد آب استفاده کنیم تا هم تشک عمر بلند مدتی داشته باشد و هم اینکه پاکیزگی را بتوانیم حفظ کنیم.

ملحفه هتلی

برای تکمیل سرویس خواب هتلی خود باید آن را با ملحفه هتلی تامین کنیم. می توانیم به سنت دیرینه از ملحفه های سفید ساده استفاده کنیم و یا از ملحفه های سفید طرح دار جدید.

شاید هم با یک سنت شکنی و طراحی داخلی بتوانیم خود را متمایز تر کنیم!!!

 

 

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .

تشک های هتلی در ابعاد استاندارد وجود دارند و همچنین می توان برای آنها هر سایزی را سفارشی سازی کرد.

 

تشک هتلی سفارشی:

شما می توانید براساس نیاز و طراحی خاص خود تشک برای سرویس خواب های هتلی خود سفارش دهید. این می تواند شامل سایزهای خاص و پارچه های رویه و طراحی ظاهری تشک باشد.

همچنین می توانید برای تشک های خاص خود باکس نیز سفارش دهید. هم براساس رنگ و هم جنس رویه تخت باکس.

  1. سایزهای استاندارد تشک یک نفره هتلی:

  • 90*200 سانتیمتر

  • 100*200 سانتیمتر

  • 120*200 سانتیمتر

     2. سایزهای استاندارد تشک های دو نفره هتلی:

  • 140*200 سانتیمتر

  • 160*200 سانتیمتر

  • 180*200 سانتیمتر

 

تشک های هتلی می توانند از اسکلت های فنری یا اسفنجی در ساختار خود بهره ببرند. که بسته به نوع سفارش هتل ها می تواند متفاوت باشد.

قیمت تشک های هتلی در محدوده گسترده ای قرار دارد که بسته به نوع هتل و میزان بودجه در نظر گرفته شده،  می تواند انتخاب های زیادی را به همراه داشته باشد.

همین طور شرکت ها و برندهای زیادی هستند که در زمینه تولید و عرضه این تشک هتلی فعالیت می کنند.

ولی تعدادی شرکت به صورت تخصصی به طراحی و تولید تشک برای هتل ها می پردازند.

 

 تمامی تشک های هتلی رویال کاملا تضمین شده ، برای کسب رضایت بیشتر مشتریان و همچنین دارای گارانتی معتبر تهیه و در اختیار شما قرار داده می شود.  تشک های فنری در هتل ها معمولاً بیشتر کاربرد دارد این قبیل از تشک های هتلی پشتیبانی کافی از بدن شما داشته و سبب کاهش انتقال حرکت  به طرف نفر کناری در هنگام خواب می شود. تشک های هتلی رویال دارای انواع مختلفی بوده مثل تشکهای مموری فوم ،  تشک های طبی  ، تشک های لاتکس ، تشک پددار و غیره ما توانستیم با بهره گیری از دانش های روز دنیا و با تجربه چندین ساله در زمینه تولید انواع کالاهای خواب مثل تشک فعالیت گسترده‌ای را داشته باشیم ما در زمینه تولید تشک های هتلی مدل های مختلفی با ویژگی های منحصر به فردی را تولید و وارد بازار فروش نموده ایم.  تشکهای هتلی رویال در هتلهای کاملاً لوکس استفاده می شود شما می توانید به صورت سفارشی نوع تشک هتلی خود را انتخاب و با خرید آسان محصولات خواب ما را درب منزل دریافت نمایید.
تماس با کارشناس فروش