فروش ویژه تشک تخت به صورت نقد و اقساط با چک بدون بهره

بهترین روش تمیز کردن تشک تخت

نویسنده: مدیریت سایت

تشک رویال | بهترین روش تمیز کردن تشک تخت

تشک رویال

 

ما در این مقاله که توسط تیم تولید محتوای کارخانه تشک اصل رویال تهیه شده است ، می خواهیم در مورد روش های تمیز کردن تشک مطالبی را ارائه دهیم . تشک تخت یکی از وسایلی است که چون همیشه انسان با آن درگیر است و تمیزو پاک بودن یا نبودن آن بر سلامتی بسیار تاثیر می گذارد پس با پاکیزه نگهداری آن با روش های ساده ، سلامت خود را حفظ کنید. زیرا آلودگی تشک می تواند آسیب جدی به سلامت بدن انسان بزند .

 

بخش اول : شستشوی تشک به روش ساده :

شما بخش زیادی ازعمرتان را ، روی تشک خود می گذرانید ،  پس حتما باید  آن را تمیز و مرتب نگه دارید .  بمنظور جلوگیری از رشد قارچ و میکروب و باکتری باید سطح رویه آن را عوض کنید .  شستن و نظافت تشک  کار سختی نیست و می توان با روش های ساده آن را انجام داد.

  • شستن تخت خواب

قبل از تمیز کردن، از لایه های رویی شروع کنید مانند جمع آوری متکاها، اسباب بازی و سایر اشیاها. زمانیکه رویه ی متکاها را درآوردید آن را درون سبد خشکشویی بیندازید پتوهارا نیز به هنگام نظافت در گوشه ای کنار بگذارید سپس رویه ی تخت را بلند کنید و آن را همراه متکا درون رختکن بیندازید. وزمانی که تخت خالی بود آن را بشویید. از آب بسیار داغ و خشک کن برای پاک زدایی گردوخاک یا کشتن باکتری های موجود استفاده کنید.

 

 

  • شستن تشک تخت

 

اولین مرحله برای تمیزی  ، استفاده از ماشین جاروبرقی است این کار تخت را گردگیری و غباررویی می کند .  از لوله جاروبرقی برای مکش گوشه های تخت استفاده کنید سپس جوش شیرین را بر روی تخت پاشیده تا لکه ها را پاک کند. برای آنکه بوی طراوت و تازگی بگیرد 5 قطره از روغن خوشبو کننده را درون جوش شیرین ریخته تا بوی عطر را به خود جذب کرده و لکه ها را دفع کند.بگذارید جوش شیرین 30 دقیقه روی تخت بماند سپس دوباره تخت را جارو بکشید سپس چنانچه پیش از این هم کامل در بخش نکات خانه داری نمناک توضیح دادیم با آن جوش شیرین را پاک کنید سپس آن را در بیرون و در هوای آزاد پهن کنید تا خشک شود و رطوبت آن گرفته شود اما در فصل گرما فقط کافیست که پنجره را باز گذاشته، پرده ها را کنار بزنید تا نورخورشید بر روی تخت تابیده و آن را خشک کند.

 

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .


بخش دوم : چگونه تخت و لکه های موجود آن را پاک کنیم؟

قبل از شروع پاکسازی درجه ماشین لباسشویی را روی آب بسیار داغ تنظیم کنید تا باکتری ها را بکشد.

1-تخت را جارو کشیده زیرا بهترین راه برای پاک کردن است

2-جوش شیرین لکه هارا پاک کرده و بوی تازگی می دهد

3-مجددا جاروبرقی بکشید

4-لکه های تخت به سه دلیل خون، ادرار و ترشحات بدن پدید می آید برای پاک کردن لکه های خشک شده ی خون مراحل زیر را انجام دهید:¼ فنجان آب اکسیژنه، یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و یک قاشق غذاخوری نمک طعام اضافه کنید همه موارد را با هم ترکیب کرده تا خمیری چسبناک بدست بیاد موارد را روی تخت ریخته، سپس آن را پاک کنید تا لکه ای باقی نماند.

 


بخش سوم : شستن لکه های ادرار بر روی تشک تخت

حیوانات خانگی و بچه ها عامل ایجاد آن هستند و با یکبار خشک شدن تمیز نمی شود این دو روش به من کمک کرد تا وقتی بچه هایم کوچک بودند تشکشان را تمیز نگه دارم. مواد تشکیل دهنده:3قاشق غذاخوری جوش شیرین، 3درصد آب اکسیژنه و میزان کمی مایع ظرفشویی. مواد را ترکیب کرده و روی تخت بریزید اگر مشکل حل نشد روش دوم را به کار گیرید:3قاشق غذاخوری پودر ماشین لباسشویی، یک قاشق آب اضافه کرده و با هم مخلوط کنید تا فوم بدست بیاد آن را نیم ساعت روی لکه بگذارید سپس آب اکسیژنه افزوده و جارو بکشید.امیدواریم این مقاله توانسته باش برای شما مفید واقع ش در زیر تعدادی مقاله جدید گذاشتیم که می توانید تک تک آنها را مطالعه نماید.

 

 

 

 

تماس با کارشناس فروش