تشک بیمارستانی

نویسنده: مدیریت سایت

تشک بیمارستانی

تشک رویال

تشک بیمارستانی رویال

تشک بیمارستانی مناسب، معرفی انواع مختلف و راهنمای انتخاب تشک بیمارستانی ، که با نام های تشک طبی یا درمانی نیز شناخته می شود، معمولا کمتر از 16 سانتیمتر ضخامت داشته و در دو شکل کلینیکی و خانگی برای آسایش و پشتیبانی از بیماران ارائه می گردد.

بصورت علمی، تشک بیمارستانی استاندارد را با دو معیار رفع فشار و آسایش بیمار مورد ارزیابی قرار می دهند. ضد آب ، ضد الکتریسیته ساکن ، ضد لک، ضد باکتری بودن دیگر ویژگی هایی است که آسایش بیشتری را برای بیمار و مراقب او فراهم خواهد آورد. اینجا به معرفی انواع مختلف تشک استاندارد بیمارستانی خواهیم پرداخت که امیدواریم در انتخاب تشک مناسب برای خواننده مفید باشد.

انواع مختلف تشک بیمارستانی تشک بیمارستانی فنری :

این تشک ها معمولا انتخاب های اقتصادی تری هستند. این تشک ها می توانند بسته به ترجیح شخصی، نرم یا سفت باشند. تشک فنری برای بیمارانی که چند ساعت در روز تحرک دارند و زمین گیر نشده اند ، مناسب است. تشک فنری رویال  بیمارستانی بوده و بنا به طبیعت خود معمولا با یک پوشش همراه است. در هنگام تهیه این نوع تشک ها دقت کنید که پوشش آن ها قابل شستشو ، ضد باکتری ، ضد الکتریسیته ساکن و ضد آب باشد.

 

تشک بیمارستانی فوم :

این تشک ها در عین حال که قیمت مناسبی دارند، سبک تر از تشک های فنری هستند. قابلیت تنفس آن ها به خوبی تشک های فنری نیست ، اما آن ها بخشی از تکان های ناشی از حرکات را جذب می کنند. بسیاری از آن ها برای انتقال وزن کاربر طراحی شده اند و از زخم بستر و زخم های پوست جلوگیری می کنند. این نوع از تشک بیمارستانی برای افرادی که وزن بالایی دارند مناسب تر است و بسیاری از تولید کنندگان ، نوع ویژه ای از این تشک با نام مایا مدیکال را برای افرادی که وزن بالایی دارند عرضه کرده اند.

 

تشک بیمارستانی بادی :

این تشک ها برای بیمارانی که تحرک خیلی کمی دارند و از زخم بستر رنج می برند مناسب است. آن ها از فشار قسمت هایی که وزن زیادی دارند کم می کنند. همچنین رطوبت پوست را کاهش می دهند. بیشتر این تشک ها برای نقاط فشار که باعث ایجاد زخم بستر می شوند ناحیه بندی شده اند و فشار را در این نقاط کاهش می دهند.

 

تشک های مواج سلولی :

این تشک ها با فراهم آوردن مزایای تشک های بادی، در ضمن به گردش خون نیز کمک می کنند. سلول های هوایی که بطور متناوب متورم شده و فروکش می کنند به نرمی وزن شخص را منتقل می کنند و از فشار ثابت روی زخم های بستر جلوگیری می کنند. این نوع از تشک بیمارستانی ، کمک می کند که ترشحات شش و دیگر مایعات بدن حرکت کنند و معمولا برای جلوگیری از غلطیدن بیمار از روی تشک دارای لبه های بیرونی در اطراف تشک هستند.تشک بیمارستانی  بصورت علمی، تشک بیمارستانی استاندارد را با دو معیار رفع فشار و آسایش بیمار مورد ارزیابی قرار می دهند مواردی که باید در هنگام انتخاب تشک بیمارستانی به آن توجه کنیم.

 

قد و وزن بیمار :

بیشتر تشک ها در اندازه های مختلف ارائه می شوند. باید توجه داشته باشید که تشک بیمارستانی باید بلند تر از قد بیمار باشد. برای افرادی که وزن بالایی دارند تشک های مخصوص وزن بالا باید تهیه شود. این تشک ها معمولا به شکل فوم و مدل های پخش کننده وزن ارائه می شوند.

 

دفعات نیاز به نظافت :

در مورد بیمارانی که دچار بی اختیاری هستند، تشک بیمارستانی با روکش ضد میکروبی برای بیمار و برای مراقب او ضروری به نظر می رسد. بسیاری از تشک های موجود در بازار دارای این ویژگی هستند. همچنین بهتر است به دنبال تشک هایی باشید که ضد آب و ضد لکه هستند. نظافت این تشک ها بسیار آسان تر خواهد بود.

 

طول عمر تشک :

شاید شما به دنبال تشک بیمارستانی برای یک بیماری مزمن یا پیش رونده باشید، در این صورت ممکن است مدت طول عمر بیشتر تشک برای شما مهم باشد و یا شاید به سادگی به دنبال آسایش بیشتر برای دوران نقاهت پس از بیماری یا جراحت باشید. البته در این صورت با توجه به بودجه و هزینه ، اگر نیاز شما کوتاه مدت است شاید بهتر است به دنبال تشکی با دوام زیاد نباشید و تشکی با قیمت پائین تر را ترجیح بدهید.

 

میزان تحرک بیمار :

آیا بیمار کمتر از 12 ساعت را در تخت خواب می گذراند یا بیشتر از 12 ساعت؟

هر قدر که بیمار زمان بیشتری را در بستر بگذراند نیاز بیشتری به مراقبت خواهد داشت. باید از پوست در برابر مشکلاتی از قبیل زخم بستر و برش های پوست مراقبت شود. اگر بیمار مدت طولانی در بستر خود می ماند تشک بیمارستانی فنری گزینه مناسبی نخواهد بود. بهتر است به دنبال تشکی باشید که وزن را بطور مساوی توزیع می کند. این مسئله معمولا با ناحیه بندی تشک و انتقال فشار از ناحیه هایی که وزن بیشتری روی آن قرار می گیرد حل می شود. تشک بادی و تشک مواج سلولی می تواند گزینه خوبی برای این افراد باشد.

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .

این تشک ها برای جلوگیری از زخم بستر بسیار مفید هستند. میزان حرکت بیمار در زمان خواب :

بعضی از تشک های بیمارستانی دارای محافظ های پیرامونی هستند. این محافظ ها برای جلوگیری از غلطیدن و افتادن بیمار از روی تشک، تعبیه شده اند.

(برای بیمارانی که خطر بالاتری متوجه آن هاست حفاظ های ریلی تخت بیمارستان نیز توصیه می شود.)

اگر قصد خرید یک تشک بیمارستانی را دارید، عجله نکنید. با دقت انواع مختلف موجود در بازار را بررسی نموده و ویژگی های آن ها را با نیاز های خود تطبیق دهید. مشاوره با پزشک معالج بیمار نیز توصیه می شود. خبر خوش پایانی این است که تشک و کالای خواب رویال به منظور تامین رفاه حال مشتریان خود و بیماران شما سرویس و خدمات ویژه ای را برای خرید تشک این عزیزان در نظر گرفته است که طی آن طبق نظر و سلیقه مشتری مدل های طبی و بیمارستانی تشک رویال ، با انتخاب شما و به صورت رایگان به همراه کادر مجرب و پرسنل آموزش دیده مجموعه رویال ، به منزل و یا محل مورد نظر شما ارسال می گردد و به مدت ۴۸ ساعت در اختیارتان قرار می گیرد تا با خوابیدن بر روی هر مدل از کیفیت و ویژگی های آن آگاه شوید و بتوانید انتخاب مناسبی برای خرید تشک خواب خود داشته باشید و در صورت عدم جلب نظرتان می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای تشک های ارسالی را به شرکت عودت دهید. 

 

تشک های بیمارستانی نمایندگی رویال توانسته در زمینه تولید تشک های بیمارستانی نقش بسیار مهمی را در بهبود بیماران داشته باشد این قبیل از تشک های بیمارستانی برای تخت های بیمارستان و مراکز درمانی استفاده میشود و همچنین می توان از این دو شرط خواب برای بیمارانی که پس از مرخص شدن از بیمارستان متناسب با شرایط جسمی که دارند باید در منزل ادامه درمان را سپری نمایم مورد استفاده قرار می گیرد انتخاب یک تشک بیمارستانی مناسب کیفیت بالایی را داشته باشد می تواند سبب بهبود وضعیت بیمار و داشتن خواب راحت برای او باشد از مهمترین ویژگی های تشک رویال مدل بیمارستان ضد الکتریسیته ساکن دارای سیستم تنفس هوا داره رویه قابل شستشو دارای طول عمر بالا ضد لک بودن و غیره می باشد انواع تشک های بیمارستانی شامل تشک های بیمارستانی فنری تشک های بیمارستانی فوم تشک های بیمارستانی بادی تشک مواج و غیره می باشد.

 

منبع : https://www.rehabmart.com/post/how-to-choose-the-best-hospital-bed-mattress

تماس با کارشناس فروش