جشنواره فروش تشک بهاره رویال شروع شد

09124671828

0

تشک رویال اصل

نویسنده: مدیریت سایت

تشک رویال اصل

گروه تولیدی تشک رویال ، با سال ها تجربه درخشان در کیفیت بالای  محصولات  توانسته است جایگاه برتری  را در بین سایر کالاهای خواب کسب کند این برند همگام با تکنولوژی روز دنیا در رعایت استاندارد ها  راحتی و آسایش را برای مشتریان خود به به ارمغان می آورد.

گروه تولیدی تشک رویال در تولید  انواع   تشک های هتلی ، بیمارستانی ،سایزهای نوزاد، کودک، نوجوان وتک نفره بزرگ سال و دو نفره با انواع سایزها تولید می شود.

تمامی محصولات رویال زیپ دار هستند . برای شستشوتشک و نشان دادن داخل تشم به مشتری برای اطمینان داشتن  از جنس و کیفیت کالا است.

تشک رویال اصل

 آرم تشک رویال به شکل اسب است که تداعی کننده ی قدرت، زیبایی همراه با کیفیت است.

کیقیت  تشک رویال اصل  را می توان از نوع پارچه، استحکام و بسته بندی و نحوه دوخت نشخیص داد. پارچه های تشک  رویال از الیاف طبیعی هستند وکه باعث حساسیت و آلرژی نمی شوند .

تفاوت تشک رویال ارجینال با تقلبی

با توجه به اینکه تشک رویال یکی از برندهای  پر طرفدار در ایران  محسوب می شود، متاسفانه  در بازار تشک های  تقلبی به این نام  چشم میخورد .

تفاوت متریال  تشک رویال اصلی  و تقلبی

1.در تشک  های رویال طبی  فنری از فنر های 2*2 فولادی باشد  استفاده شده و این فنر ها گر ما دیده هستند .اما در کارهای فیک از فنر 1*8 المنیمی استفاده شده و گرما دیده هم نیستند و مقاومتشون بشدت پایین تره هست .

2.در نشک های طبی رویال مغزی کار فوم سرد طبی هست، که در کار های فیک از یونالیت استفاده می کنند که فوق العاده شکننده است.

3.تفاوت دیگر که در تشک های ابرهای است که در کارهای اصل بکارفته از ابرهای ریباند با تراکم بالاولی در کارهای فیک از ابرهای معمولی استفاده می شد .

4.تفاوت دیگر نمدی که بین مغزی و پارچه استفاده شده که نمد ترموبان باالیاف بالا هست .

 

تفاوت مشخصات تشک اصلی رویال با تقلبی

  1. یکی از راحت ترین راه خرید تشک ارجینال رویال اخرید از مراکز فروش تشک ها رویال که مورد تایید هستند .به نمایندگی تشک اصل رویال درنزدیکترین نقطه به منزل خود مراجعه نمایید.

همچنین برای تسهیل در کا رخود می توانید غیر حضوری و یا خرید اینترنتی تشک اصلی رویال  را بیدردسر خریداری نمایید.

باتوجه به مشغله زندگیهای امروزه شما می توانید به آدرس سایت های تشک رویال https://royal-toshak.com  یا  https://www.royaloriginal.ir  بصورت اینترنتی و تلفنی سفارش  داد تا در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال شود .

  1. خرید نکردن از فروشنده غیره رسمی و نیز می توانید با قیمت هادر سایت مقایسه کنید اگر ارزانتر از این بود باید شک کرد .

        3.تشکارجینال  رویال  دارای هلوگرام است .

       4.تشک رویال دارای بارکد کالا است .

     5.تشک اصل  رویال دارای سریال است  که این سریال  برای هریک از تشک های رویال  فرق می کند

     6.تشک رویال اصل دارای گارانتی و دارای خدمات پس از فروش می باشد.

   7.روی محصولات رویال فقط تشک رویال هک شده بدونه پسوند و پیشوند

   8.رنگ و طرح هر مدل از تشک رویال بسته به مدل ونوع آن درهمه سایزها باید یکی باشد باشد.مگر آنکه خود شما سفارشی تشک را از ماخریداری کنید .

سوپر آویژه دبل پددار

توصیه ای دیگر ما به شما

از افرادی  مکانی یا دفتر فروش ندارند و به صورت دلال اقدام به فروش محصولات میکنند اجتناب کنید!

توصیه ما به شما خرید از مراکز فروشی که قدمت فروش در یک مکان خاص را داران بیشک امتحان خود را پس دادهند.به فروشگاهی که هر سال جا عوض میکند زیاد اطمینان نکنید.

توجه: شرکت تشک رویال  هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تشک های تقلبی ندارد و پاسخ گویی در رابطه با تشک های غیر اصلی را از محلی که خرید کرده اید بخواهید.

تماس با کارشناس فروش