برای مشاهده لیست قیمت تشک رویال کلیک کنید

 

مدل سوپر آویژ دبل پددار
تخفیف

مدل سوپر آویژ دبل پددار

از 10/990/000 الی 26/650/000 تومان
مدل پاکت اسپرینگ پد دار پلاس
تخفیف

مدل پاکت اسپرینگ پد دار پلاس

از 8/210/000 الی 19/090/000 تومان
مدل سوپر ارتوپدیک پلاس
تخفیف

مدل سوپر ارتوپدیک پلاس

از 5/880/000 الی 17/200/000 تومان
مدل پاکت اسپرینگ مموری دار
تخفیف

مدل پاکت اسپرینگ مموری دار

از 6/330/000 الی 14/430/000 تومان
مدل پاکت اسپرینگ
تخفیف

مدل پاکت اسپرینگ

از 4/770/000 الی 9/990/000 تومان
مدل طبی فنری Pier
تخفیف

مدل طبی فنری Pier

از 4/220/000 الی 9/100/000 تومان
مدل طبی فنری لوتوس
تخفیف

مدل طبی فنری لوتوس

از 3/300/000 الی 7/900/000 تومان
مدل طبی بهتا
تخفیف

مدل طبی بهتا

از 3/220/000 الی 7/880/000 تومان
سوپر کلاسیک آیسان
تخفیف

سوپر کلاسیک آیسان

از 3/080/000 الی 7/150/000 تومان
مدل طبی فنری آسا
تخفیف

مدل طبی فنری آسا

از 2/880/000 الی 6/210/000 تومان
مدل طبی کامفورت
تخفیف

مدل طبی کامفورت

از 2/660/000 الی 6/550/000 تومان
مدل طبی فنری آسمان
تخفیف

مدل طبی فنری آسمان

از 2/440/000 الی 5/660/000 تومان
مدل طبی رویال فوم
تخفیف

مدل طبی رویال فوم

از 2/330/000 الی 5/440/000 تومان
مدل طبی فنری روژان
تخفیف

مدل طبی فنری روژان

از 2/110/000 الی 4/880/000 تومان
مدل طبی فنری آرامش
تخفیف

مدل طبی فنری آرامش

از 1/890/000 الی 4/100/000 تومان
مدل سوپر فنری آسوده
تخفیف

مدل سوپر فنری آسوده

از 1/770/000 الی 4/000/000 تومان
مدل فنری رامش
تخفیف

مدل فنری رامش

از 1/440/000 الی 3/550/000 تومان

فرآیند تولید و کارخانه تشک رویال

شرکت تولیدی رویال در این ویدیو خواسته است که گوشه‌ای از فعالیت‌های رسمی خود را در سطح کارخانه و فعالیت کارگران عزیز خط تولید و گروه حمل و نقل را نمایش بگذارد. بعد از دیدن این فیلم چند دقیقه‌ای می‌توانید به اطلاعات جامع و کاملی در مورد فرآیند تولید تشک و حمل و نقل برسید. تاکید می‌کنیم این فیلم فقط گوشه‌ای از فعالیت این مجموعه تولیدی می‌باشد. در این کلیپ تجهیزات مدرن و به روز دستگاه‌های خط تولید کارخانه ای و همچنین نحوه و فرآیند برش و تولید و بسته بندی تشک با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را مشاهده خواهید کرد.

تشک رویال

آیا دنبال تشک رویال اصل هستید ؟
به وب سایت ما مراجعه کنید برای خرید تشک رویال به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه

خرید تشک رویال اصل

با سلام ، حضور شما عزیزان را در وبسایت رسمی کارخانه رویال خوش‌آمد می گوییم. با توجه به گسترش روز افزون وب و فضای مجازی، بر آن آمدیم محصولات خود را بدون واسطه در اختیار مشتریان عزیز قرار بدهیم.  خرید تشک رویال اصل به قیمت کارخانه و دارای نماد اطمینان و ارسال رایگان به سراسر کشور. امیدواریم که بتوانیم با پتانسیل‌های موجود در فرآیند تولید تشک با برند تجاری رویال محصول با کیفیت و درجه یک با متریال عالی بدون واسطه با قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان فهیم ایرانی قرار دهیم این مجموعه با ده ها سال تجربه و فعالیت در زمینه تولید تشک های کودک و نوجوان و بزرگسال رویال ، همچنین تولید باکس های استاندارد تشک ، محافظ تشک و بالش‌های معمولی و مموری دار ، گامی مهم درصنعت محصولات خواب برداشته است. این مجموعه توانسته هم در تولید و هم در قیمت نسبت به رقبا گام‌های بزرگی را بردارد. البته هدف و رسالت مجموعه رویال از ابتدا کسب رضایت مشتری می باشد این مجموعه جزو برترین تولید کننده تشک در ایران می باشد این مجموعه در ایران اولین شرکت تجاری می باشد قراردادهای تجاری و بازرگانی با کشورهای همجوار ترکیه و عربی و آذربایجانی بسته است و هدف این مجموعه گرفتن بازارهای تجاری و عقد قراردادهای همکاری با کشورهای منطقه و آسیا و خاورمیانه ی دور و آفریقایی می باشد امیدواریم که با ارائه کالایی برتر و باکیفیت به این امر مهم دست یابیم ما در ایران جزو اولین ها هستیم که به هر دلیلی ، اگر از کالاهای ارسالی راضی نبودید برگشت داده می شود برگشت کالا جز مزیت‌های این مجموعه تولیدی میباشد کلیه محصولات رویال به سراسر کشور ایران رایگان می باشد کافی است با شماره تلفنهای درج شده در سایت تماس گرفته تا با کارشناس های فروش ما مشاوره‌های لازم صورت گیرد و با ارائه توضیحات آنها شما بهترین محصول را انتخاب نمایید.
تشک رویال با بیش از 22 سال تجربه کاری و تولید کالای خواب با کیفیت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در حال تولید تشک های طبی و طبی فنری می باشد. هدف اصلی این گروه تولیدی جلب رضایت مشتری می باشد و معتقدیم در دنیای رقابتی کیفیت کالای ما ، ضامن بقای ماست. در سال 1377 تاسیس و درحال حاضر با توان بالا درحال فعالیت می باشد.

سوالات متداول مشتریان

در این قسمت اعم سوالات ویژه ای که از ما توسط مشتریان پرسیده شده است ، به نمایش گذاشته ایم . لذا اگر سوالات خاصی دیگر مد نظر شماست می توایند با کارشناس های برخط ما تماس حاصل فرمایید.

سوال اول : انواع فنر و تفاوت آنها چیست؟

فنرها در دو دسته متصل و منفصل طراحی میشوند.فنرهای منفصل به این صورت است که بونل های فنر به صورت جداگانه و داخل پاکت های اسپانباند طراحی شده و کنار هم چیده شده است که این تکنولوژی باعث میشود که لرزش هنگام تکان خوردن حذف شود.خاصیت دیگر که این سیستم فنربندی دارد این است که متناسب با رم نقاط مختلف بدن شکل میگیرد و بدن را در وضعیت عملکرد قرار میدهد.فنرهای متصل که خود به دو دسته بونل 8 سانتی متری و5 سانتی متری تفکیک میشوند.به این شکل که بونل ها به صورت بهم پیوسته داخل فریم طراحی شده اند.در بونل های 8 سانتی متری فاصله بیشتر از بونل های 5 سانتی متری(فنرهای میکرو)است. تمامی تشک های فنر متصل کارخانه رویال از فنرهای متصل میکرو یا همان بونل 5 سانتی متری تولید میشوند.

سوال دوم : تفاوت بین تشک های طبی و طبی فنری

ساختار تشک های طبی و طبی فنری باهم متفاوت است به طوری که در ساختار تشک های طبی از فنر استفاده نمیشود و همین باعث میشود که از نظر ماهیتی سفت وسخت شوند مثلا اگر شما درجه سختی خواب بر روی زمین را 10 در نظر بگیرید تشک های طبی درجه سختی 9 را دارا میباشند.درصورتی که تشک های فنری راحتی خواب را نیز به همراه دارند و بسته به تراکم اسفنج و ریباندی که داخل آنها به کار رفته درجه سفتی 50 تا70 درصد را دارند یعنی از 50تا 30درصد راحتی خواب را فراهم میکنند. کارخانه رویال با  تولید انواع تشک های رویال در مدل های طبی و طبی فنری به قیمت عمده فروشی و حذف واسطه در جهت کاهش بار هزینه به مشتریان عزیز تلاش می نماید . هدف اصلی این گروه تولیدی جلب رضایت مشتری می باشد.

سوال سوم : مموری فوم چیست؟

فوم هوشمندی است که با توجه به شکل بدن فرم میگیرد و ستون فقرات را پشتیانی میکند، وزن بدن را روی سطح تشک پخش و درجه حرارت بدن را تنظیم میکند و پس از برخاستن به حالت اولیه خود باز میگردد.

سوال چهارم : ریباند چیست؟

ریباند اسفنج های سخت شده و بهم فشرده شده است با تراکم های متفاوت که مورد تایید پزشکان ارتوپد هستند و مزیت طبی بودن را به تشک میدهد.

سوال پنجم : نحوه قیمت گذاری تشک ها چگونه میباشد؟

بسته به نوع فنر(متصل باشد یا منفصل) ، نوع و تراکم ابر مورد استفاده و ریباند ، نوع پارچه و مدت ضمانت قیمت گذاری میشوند.

تشک رویال، تشک مرغوب و با دوام

 

تشک رویال، تشک مرغوب و با دوام

پیشگفتار

حتما تا به حال چندین بار نام تشک رویال را شنیده اید. شاید گمان کنید که رویال نام یک برند تجاری خاص است، اما در واقع این طور نیست. رویال یک لغت انگلیسی است که معادل فارسی آن یعنی سلطنتی، شاهانه و کلماتی مشابه این لغات. از این رو هر شرکت و هر برندی می تواند به تشک تولیدی خود صفت رویال را بدهد.

به کیفیت خواب خود اهمیت دهید

زمانی که صفت رویال به تشکی داده شود، آن تشک قابل قبول است و هیچ جای بحثی دیگر وجود نخواهد داشت. اما بسیاری از مشتریان که در گذشته از شرکت و برند رویال، تشک خریده اند گمان می کنند که این تشک یک برند نبوده و فقط صفت است. باید به شما بگوییم برند رویال نیز وجود دارد و انواع تشک ها را تولید می کند. اما به طور کلی باید ببینیم تشکی که میخریم از برند رویال است؟ یا برند آن متفاوت است و فقط صفت رویال به آن داده شده است.

نحوه تشخیص اصل بودن تشک رویال

نحوه تشخیص اصل بودن تشک رویال

شرکت رویال از سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت از همان ابتدای تاسیس اقدام به تولید تشک های مرغوب و استاندارد کرده است. تشک رویال بیمارستانی، تشک رویال هتلی و انواع تشک های تک نفره و دو نفره از جمله تشک های تولیدی این شرکت هستند. شرکت رویال با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا نسبت به تولید تشک های اصلی و با کیفیت اقدام کرده است.

تشک رویال اصل، یک محصول کاملا استاندارد و مناسب است که از تمام جهات کیفیت و بهداشت آن در نظر گرفته شده است. با توجه به کیفیت و مرغوبیت بالای محصولات تولیدی این شرکت، امروزه رویال یکی از معروف ترین و محبوب ترین تشک ها در ایران است و طرفداران بسیار زیادی دارد. این برند توانسته طی سالیان متمادی نظر و رضایت مشتریان را به خود جلب کند و از سایر رقبا پیشی بگیرد.

برای مطالعه و اقدام به خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید .

اگر می خواهید از برند رویال تشک اصلی و با کیفیت خریداری کنید، حتما به لوگو و نشان اصلی رویال توجه کنید. با وجود اینکه کارخانه تشک های رویال در محدوده تهران و اسلامشهر قرار دارد، اما این برند در تمام شهرهای ایران نمایندگی فعال دارد و شما می توانید برای خرید تشک های اصلی به نمایندگی های مجاز آن در شهر خودتان مراجعه کنید. اگر قصد دارید خرید از کارخانه به صورت مستقیم داشته باشید می توانید طی مراجعه حضوری از این شرکت تشک های اصلی را خریداری کنید.

به کالای خواب خود اهمیت دهید

به کالای خواب خود اهمیت دهید

انسان طی 24 ساعت باید 8 ساعت خواب مفید شبانه داشته باشد. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه عواملی می توانند در کیفیت خواب شما تاثیرگذار باشند؟ کسانی که به کیفیت خواب خود اهمیت می دهند، می دانند که تا چه حد خواب مفید می تواند در روحیات و سلامتی انسان تاثیرگذار باشد. یکی از مهمترین عواملی که در کیفیت خواب انسان تاثیر می گذارد، کالای خواب مناسب است.

بعد از گذراندن یک روز کاری و با مشغله های زیاد، جسم و روح شما به استراحت در بستری مناسب نیاز دارد. تشک رویال کاملا منطبق با استانداردهای روز دنیا می باشد و می تواند بستری مناسب برای استراحت شما را فراهم کند. به این نکته دقت داشته باشید که مهمترین قسمت بدن شما یعنی ستون فقرات باید بر روی یک سطح مناسب قرار بگیرد تا آسیبی نبیند و بدن شما بتواند به خوبی استراحت کند. تشک های بی کیفیت باعث آسیب به ستون فقرات و کمر می شوند. از این رو باید در انتخاب تشک مناسب و استاندارد نهایت دقت را به عمل آورید.

انواع تشک رویال

برند رویال برای اینکه بتواند به مشتریان خود تمام و کمال خدمت کند، اقدام به تولید انواع تشک ها کرده است تا شما بتوانید با هر شرایط جسمی که دارید، تشک مناسب را برای خود خریداری کنید. فروش تشک رویال اصلی، در نمایندگی های مجاز و با قیمت مناسب امکان پذیر است و شما می توانید تشک های اصلی و با کیفیت رویال را با قیمت مناسب خریداری کنید. حال با انواع این تشک ها آشنا می شویم.

 انواع تشک رویال

لوگوی برند رویال اصلی

 

  • تشک فنری: یکی از ساده ترین انواع تشک های رویال، تشک فنری است. این تشک به دلیل قیمت پایینی که دارد، طرفداران بسیار زیادی دارد. برای نرمی و راحتی این تشک فنرهایی در آن تعبیه شده است که قادرند وزن افراد را تحمل کنند. این تشک برای کسانی که به حالت ارتجاعی فنر حساس هستند، مناسب نیست.
  • فنری متصل: فنر متصل یا مارپیچ، یکی دیگر از تشک های تولیدی رویال است. هر چقدر تعداد این فنرها بیشتر باشد، تشک سخت تر خواهد بود. به طور کلی باید گفت فنرهای این تشک به یکدیگر متصل هستند و می توانند از قسمت کمر و ستون فقرات بیشتر محافظت کنند.
  • تشک طبی: تشک طبی رویال جزو آن دسته تشک هایی است که در آن از فنر استفاده نشده است. داخل این تشک ها از نوعی فوم، اسفنج و یونولیت استفاده شده است که می توانند سطح سفت و غیر قابل ارتجاعی را فراهم کنند. نمونه های مشابه این تشک در بازار با قیمت پایین تر یافت می شود اما این را بدانید تشک رویال اصلی که در آن مموری فوم به کار رفته باشد، طبیعتا قیمت بالاتری دارد.
  • تشک رویال طبی فنری: این تشک ها، بسیار معروف و محبوب هستند. تشک های طبی فنری رویال به طور کامل از ناحیه کمر و ستون فقرات حمایت و محافظت می کنند. در این تشک ها میزان سفتی و نرمی کاملا متعادل است، به همین علت شما می توانید از این تشک ها به راحتی و بدون اذیت شدن استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر تشک اصلی را خریداری کنید، می توانید از مزایا و استانداردهای آن استفاده کنید. در صورتی که اقدام به خرید نمونه های مشابه کنید، ممکن است خطرات و آسیب های جبران ناپذیری به ستون فقرات و کمر شما وارد شود.

به طور کلی محصولات برند رویال، بسیار مرغوب و با دوام هستند و در طراحی و ساخت آنها سلامت شما در نظر گرفته شده است. در هنگام خرید این تشک ها حتما به نشان استاندارد و لوگوی اختصاصی شرکت رویال توجه کنید تا تشک اصلی و با کیفیت را خریداری کنید. رویال تضمین کننده یک خواب راحت و با کیفیت برای شما.

تشک رویال، تشک مرغوب و با دوام

 

تماس با کارشناس فروش